Kad ārā mīnus 15 grādi, tad siltinātās metāla durvis sāk izskatīties šādi. Tie kam siltinātas durvis stāv mājā kā vienīgās, bonusā dabū peļķi pie durvīm…
Un šādi izskatās pagraba “kāpņu telpas” sienas – kur mūris ir bez apsarmojuma ir grunts uzbērums, kur bloks ir pilnīgi caursalis ir vainu 200mm fibo mūris vai 120mm betona. Bet ar visu to līdz pat šim brīdim temperatūra joprojām ir virs nulles kautkur ap +2-3 grādi. Protams temperatūra lēnām turpina slīdēt lejā, tāpēc beidzot rokas aizsniedzās līdz otru durvju izveidei “pa lēto”.
Ņemam 45x45mm brusiņu pārpalikumus no jumta latojuma durvju rāmim, 50mm putuplastu no kaimiņa pildījumam, 9mm saplākšņa loksni turpat dimensijas stabilitātei, vējmalas apdares dēļus dekoratīvai apdarei un vienu spriedienimpregnētu brusu no kā sazāģēt durvju kārbu, pāris enģes no depo un durvis gatavas.
Sīka piezīme – lai durvis nepūtu liekam uz cietā putuplasta, savukārt lai rāmi neizspiež pie montāžas, kad pūšam putās, tad noķīlējam ar stutēm.
Tiešām būs jāved pie Tevis sidrs turēt!
PatīkPatīk
Vai tu tās apakšējās durvis pats taisīji? Ja, jā, varbūt ir reportāža no taisīšanas?
PatīkPatīk
Jā, paša taisītas. Ar bildēm pasvaki, bet kautko izdomas.
PatīkPatīk
Visu cieņu! Labs darbs!
PatīkPatīk
Pirmo reizi šai blogā redzu mega fēleri!!! Skrūves durvju augšējai eņģei nav taisnā rindā!!! HĀĀĀ 🙂
PatīkPatīk
barn style 😀
PatīkPatīk
Jā, gribās redzēt durvju konstrukciju, ir takš iekšā kāda slīpā stute, lai nešķiebjas?
PatīkPatīk
Mugura no 9mm saplākšņa saskruvets pa perimetru, nav kam skiebties.
PatīkPatīk
Atradu bildi. Kā redzams nevienas diogonāles nav. arī neviens stūris nav saskrūvēts ar lenķi vai iezāģējumu. Un tas ir tikai tāpēc ka durvju “mugura” ir vesela saplākšņa loksne, kas vienkārši fiziski nevar pārtapt no taisnstūra par rombu.
p.s. enģes pieskrūvētas ar caurejošām skrūvēm vietās kur ir iekšējās brusiņas.
PatīkPatīk
Neesmu būvējis, bet atceros bērnībā, ka laukos pagrabam bija 2 durvis ar telpu starp abām durvīm, un lielos mīnusos otrās durvis no ārpuses bija apsarmojušas.
PatīkPatīk