Atskatoties uz 2016. gadu

xmass

Ejot uz beigām trešajam aktīvās rakstīšanas gadam pievienoju sarakstam kārtējos būvblogus – SaulesmājasPirmā māja un Uzcel māju un nu to ir jau 25 gabali. Daudz vai maz nezinu, bet ja katras brīvdienas aizbrauktu ciemos pie viena bloga autora, tad būtu ko darīt līdz par nākamajiem Līgo svētkiem 🙂

Ja pareizi atceros tad vēl gadu iepriekš šis saraksts bija uz pusi mazāks. Gads aumaļām tuvojas beigām, kāds vēl iespēj lai pabeigtu pēdējās astes pirms ievākties, kāds ar nepacietību gaida kad mājai uzliks jumtu. Dažam beidzot saskaņots projekts un zemais starts pirms nākamās sezonas būvdarbu sākšanas. Kāds arī darbu kaudzē aizlaidis blogu novārtā (cerams saņemsies un saturu papildinās). Bet kopumā man ir prieks par to ka mūs ir tik daudz, mūs lasa, par mums diskutē pat darbavietās. Jā, tieši tā – vairāki paziņu ir smaidot stāstījuši, kā darba vietās ik pa laikam notiek diskusijas par kārtējo ierakstu kādā no būvblogiem.

Vēl kas priecē, ka siltinājums 200mm vairs neliekas kautkas abnormāls, kopnes un i-sijas redz privātmāju jumtos, rekuperācija un ventilācija parādās arvien vairāk projektos un apkārtnē topošām mājām var redzēt daudzas no lietām par ko šeit iepriekš diskutēts kā par kautko nestandartu, bet kas izskatās nu sāk kļūt par normālu ikdienu.

Kā zināms māja nekad nav gatava un vienmēr ir ko darīt, arī blogā nekad nav viss pateikts un uzrakstīts, tāpēc arī 2017.gadā turpināšu stāstīt par jaunām interesantām lietām, būvniecības procesu un knifiem. Turpiniet lasīt gan mani, gan citus autorus – būs interesanti.

Bet nu gatavojamies un izbaudām ģimenes lokā Ziemassvētkus un lai piepildās plāni kā arī  vēlmes Jaunajā 2017.gadā!

Šis ieraksts tika publicēts Viskautkas ar birkām , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

5 Responses to Atskatoties uz 2016. gadu

 1. Ernests saka:

  P.S. Tomēr 26 gab – pieskaitām klāt arī https://buvetmaju.wordpress.com

  Patīk

 2. gulu saka:

  Ieteikums saņemties un , atmetot aizspriedumus, nākošajā gadā radīt pārskatu par mājas būvniecības kopējām izmaksām, varbūt tas kādu pastimulēs arī tādu uzsākt , varbūt kādu tieši pretēji atturēs no apdedzināsanās.
  Vēlu veiksmi visā, kas iecerēts 2017.g.
  Lasu ar interesi
  Guntis

  Patīk

 3. Dzintars saka:

  Ernest, es tā saprotu, ka Tava māja tapa bez banku palīdzības? Citādi vajadzēja būt ierakstam par nodošanu ekspluatācijā..

  Patīk

 4. Dzintars saka:

  Būs interesanti 🙂

  Patīk

Dalies ar savu viedokli

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.