Vai atceries, kam zvanīji pagājušajā martā jeb uzmetēji iekš ss.lv

Pagājušo nedēļu bija telefonsaruna ar policijas inspektoru, kura sākās ar pārsteiguma jautājumu – Vai atceraties ar ko jūs runājāt pagājušā gada X martā pl yy;yy ? Un kad jūs varētu ierasties policijas nodaļā liecības sniegšanai?
Pēc īsas diskusijas un precizējošo jautāju uzdošanas tapa skaidrs, ka zvana iemesls ir krimināllieta, kuras ietvaros tiek izmeklēts kāda cietušā iesniegums par krāpšanu un vainīgā telefonnumura sarunu izdrukā figurē zvans uz manu tālruni. Tad nu izmeklētājs apzvana visus numurus pēc kārtas un meklē cietušos vai lieciniekus, kas varētu palīdzēt.

Patinot bildi atpakaļ atcerējos, ka tieši ap to laiku intensīvi meklēju materiālus un protams ss.lv arī tika aplūkots. Bija pat kautkādi pusaizdomīgi varianti, ar cenām zem tirguscenām pat ja atskaita visu PVN. Bet tā kā tur bija priekšapmaksa skaidrā naudā nezināmām personām, tad protams uz to neparakstījos.

Rezumējums – kad meklējat lētos materiālus ārpus veikaliem – NEKAD nemaksājiet avansu ar materiālu piegādi pēc tam. Vienīgi tiešais darījums prece apmaiņā pret naudu uzreiz. un nebūs pēc tam jāvēršas policijā ar iesniegumu, ka nezināma persona jūs ir apkrāpusi par XXX EUR.

Šis ieraksts tika publicēts Pārdomas ar birkām . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

3 Responses to Vai atceries, kam zvanīji pagājušajā martā jeb uzmetēji iekš ss.lv

 1. MrKAA saka:

  Labs! Un Tev likās ka Tu gribi tikai uzbūvēt māju ģimenei:) A tur polizai Gerkāns no lielceļu policijas:D

  Patīk

 2. kk saka:

  Biežāks gan ir otrs variants – tu sameklē preci pircējam, ieguldi savu laiku un naudu, ierodies ar mantu tikšanās vietā, bet pircējs izrādās fantasts ar pirkstu taisīts un vai nu neierodas, vai viņam vairs nevajagot, vai arī nekaunīgi cenšas iedot mazāk naudas nekā sarunāts…

  Pie summām, kas ir virs 3 ciparu skaitļa vnk ir jābūt līgumiem, līgumiem, līgumiem… citādi nekā! Nekāda pelēkā ekonomika un lētā haļava nesanāks.

  Patīk

 3. sarkanakmens saka:

  Tieši tā, un pat nav ko piebilst.

  Patīk

Dalies ar savu viedokli

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.