Darbi atsākušies ar jaunu sparu

Pēc manāma panīkuma iekšdarbos oktobra mēnesī (kuru galvenais iemesls bija līkroču “te vēl viena diena darba”), novembris ir iesācies ar jaunu uzrāvienu:

 1. apnika dzenāt iepriekšējos ierakstos minētos kadrus un pēc kārtējiem atklātajiem defektiem vienkārši pateicu “paldies un uz redzēšanos”.
 2. uzsāka darbus puiši, kurus bija doma ņemt jau sākumā, bet kas bija aizņemti citā objektā. Pa nedēļu pārtaisīja lielāko daļu defektu (vismaz tos kas kritīs acīs pie rīta saules, vai paskatoties uz griestiem no “nepareizās vietas”. Secinājums – labāk būtu pagaidījis mēnesi, bet nebūtu jāčakarējas ar līkročiem, jo rezultātā ieguvums tieši nulle. Toties kā projekta vadītājam kaudze neatsveramas pieredzes cilvēku motivācijā ar nefinanšu līdzekļiem 😀
 3. flīzēšana tuvojas beigām. Lai ko arī neteiktu ka visas flīzes vienādas, bet “depo sortiments” ne tuvu nestāv tam kas pieejams uz pasūtījumu, jo īpaši kad smuki noflīzēts.
 4. grīdas piegādātas un šonedēļ sākta to ieklāšana.
 5. uzsāku elektrības haosa likvidēšanu ar iebūvēto gaismekļu un rozešu uzstādīšanu
 6. arī kamīnkrāsns atnākusi un tikko tiks pabeigtas grīdas tā ieņems savu koda vietu viesistabā.

Rezumējot – ja darītāji ir sakarīgi un darbi kustas uz priekšu atbilstoši paredzētam tempam un kvalitātē, tad ir arī prieks skatīties kas izdarīts.

P.S. Vispār brīnos, kā cilvēki var stāstīt par 30 gadu pieredzi būvniecība, super kvalitāti un vēl nez ko, bet darbu izpildes kultūra klibo uz abām kājām. Absurdākais, ka šāda te pieeja pat nesaīsina laiku kas nepieciešama lai veiktu darbus, jo sanāk gan ilgāk bakstīties, gan vienu un to pašu sienu sanāk apstrādāt vismaz liekas 2 reizes.

Šis ieraksts tika publicēts Iekšdarbi, Pārdomas ar birkām , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

4 Responses to Darbi atsākušies ar jaunu sparu

 1. Andron Mc saka:

  Nu vot, vajadzētu to nemākuļu sarakstu internetā. Bet kādam neitrālam cilvēkam ir jāaiziet un jāpiefiksē tās lažas. Savādāk sanāk tik pat “objektīvs” saraksts kā sudzibas.lv
  Un tādi nejēgas ir visās malās. Visi reāli melo ka prot un čakarē prestižu reāliem celtniekiem.

  Patīk

 2. Alise saka:

  Kādu kamīnkrāsni izvēlējies? Ar āra gaisa pieplūdi?

  Patīk

  • Ernests saka:

   Scan 85 maxi.
   Tāpēc ka āra gaisa pieplūde, pietiekosi augsta 180cm, pietiekoši maza nominālā jauda, un var uzstādīt bez pārāk lieliem putekļiem (neko nav jamūrē)

   Patīk

Dalies ar savu viedokli

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.