Palodzes, notekas un citi skārda elementi

Vienmēr ir patīkami strādāt ar meistariem, kas zin ko dara, kā tas pareizi jādara un kas pats galvenais darbu padara augstākajā kvalitātē, pat ja reizēm izejmateriāls ir ar defektiem. Šoreiz par veiksmīgo sadarbību ar Jāni Sniedzi, kas uzmontēja palodzes, pielika notekas, un sakārtoja atlikušos jumta pieslēguma elementus, kas bija palikuši neuzlikti pie pagājušā gada izbūves.

Tā nu sanāca ka notekas pa gadu kamēr stāvēja un gaidīja savu uzlikšanu pāris vietās tika sabuktētas (vienreiz kāds kautko bija virsū uzmetis; un pāris reizes caurule nokrita kad tika atstutēta lai notecētu lietusūdens) Rezultātā dziļas buktes un vienkārši tās uzliekot būtu redzami defekti, protams varētu nopirkt jaunas, bet nemaksā jau santīmus. Liels bija mans pārsteigums kad šodien atnākot un apskatoties kā ir uzliktas notekas ne tikai nebija redzami defekti, bet arī savienojuma vietas bija skaisti apslēptas. Savukārt pieslēgumu vietas pie fasādes apslēptas zem skaistām plastmasas cepurītēm

2015-09-11 19.28.25

Nākamais darbs palodzes – pašas palodzes tika pasūtītas Skārda nams, jo tur salīdzinoši lētāk kā citās vietās plus iespēja saņemt produkciju nākamajā dienā. Arī palodzes tika uzliktas kā nākas pēc līmeņa, paralēli logam. Tā kā palodzes liktas pirms vilkt dekors pa malām, tad nekādi silikoni pa loga ailes malām nav nepieciešami (skat iepriekšējo rakstu).

IMG_8319

Jumta pieslēgums – šeit nu jāsaka liels paldies par to ka laicīgi pateica ka manis pasūtītie skārda elementi ir nepareizie un jāņem citus, par laimi paspēju pārspēlēt pasūtījumu un pārpasūtīt īstos, rezultātā gan ietaupīta nauda, gan laiks. Un tas ka pietrūka 30cm gabala arī nebija problēma, nākamā dienā Jānis bija jau ar trūkstošo elementu klāt – izrādās pa vakaru bija uzlocījis savā darbnīcā no tāda paša ruukki skārda.

Tā kā ja kādam vajadzīgs labs skārdnieks, droši kontaktējaties. Kontakti kā parasti, baltajā sarakstā.

 

Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts Jumts ar birkām , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

4 Responses to Palodzes, notekas un citi skārda elementi

 1. Mājiņa saka:

  Ja nav noslēpums cik aptuveni izmaksā uzbūvēt šādu mājiņu?

  Like

 2. Jānis saka:

  Sveiks,

  Saki – ar kādām tapskrūvēm (citi tās sauc par divpusējām saskrūvēm) tu stiprināji vertikālās notekas pie sienas? Redzu, ka tev ir Ruukki skava, kas apņem trubu un aiz tās uzgrieznis. Tātad skārdnieks neizmantoja oriģinājos Ruukki sienās iesitamos stieņus. Man sienai vate 15 cm. Tātad vajag šo stieni apmēram 25 garu. Nekur nevaru atrast.
  Bet tev vate 20cm un to stieni vajag vēl garāku. Kāds bija risinājums? Īsa saskrūve + abpusējais uzgrieznis un vītņstienis kā pagarinātājs?

  Jānis

  Like

Dalies ar savu viedokli

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.