Mūrēšana darbi iet uz beigām

Kā bija plānots divās nedēļās ir uzmūrēts viss pirmais stāvs (39m3) un šonedēļ tiek veikta pārsedžu, kolonnu betonēšana un monolītās joslas mūrēšana. Uz nākamo nedēļu atstājot trīsstūru uzmūrēšanu.

Nu jau ir redzami gan logi, gan ir parādījies vizuālais apjoms. Beigās ar visām bloku rindu pielikšanām un logu augstumu maiņām nonācu pie risinājuma -sānu daļās, kur ir lielās telpas, logi ir 13 bloku augstumā un virs tiem 2 rindas bloku (pārsedze+ubloku josla), savukārt pa vidu, kur ir palīgtelpas un koridors, logi ir 12 bloku augstumā un virs tiem ir 3 bloku rindas. Arī paši griesti palīgtelpās visdrīzāk būs par 10-20cm zemāki nekā dzīvojamās telpās ar mērķi neveidot “akas” efektu. Pēc visām gala apdarēm sanāks ka ieejas durvju aile būs 2.3 metru augsta, logi dzīvojamās istabās būs līdz 2.5 metru augstumam.IMG_6470 IMG_6471

IMG_6453

Lai nebūtu mūrēšanas laikā jāzvanās vai jāpārmūrē kāda ne tur ielikta loga aile, visi logi tika atzīmēti uz mūra. Tāpat pie katra loga tika norādīts cik pilnas bloku rindas jāmūrē pirms tiek veidota pārsedze no U-blokiem.

IMG_6464

Pēc 39m3 bloku izlietošanas mūrim ir izveidojusies šāda apjoma atlikumu un atgriezumu “kaudze”. Salīdzinot ar atgriezumu kalniem, kas reizēm redzēti pie gāzbetona/keraterm būvētām mājām, uzskatu ka FIBO PLUS ir bezatkritumu materiāls.

Šonedēļ tiek pabeigta kopņu projektēšana un tiek formēts pasūtījums. Lai pasūtītu jumta kopnes tika veikta izmēru noņemšana augšējai bloku rindai. Izmēru atkāpes starp ārsienām 9 metru mūra sienai ir 1cm. Arī pieliekot 2 metru garu līmeņrādi sienas ir taisnas bez kūkumiem.

Par meistariem. Esmu apmierināts ar darbu un tā kvalitāti par visiem 100%. Šoreiz laikam jāsaka ka izpildījās būvniecībā reti vienlaicīgi izpildāmās 3 lietas – laiks, nauda, kvalitāte. Tā kā ja kāds vēl šogad plāno ko uzmūrēt var droši zvanīt  26735284 Raimonds. Kontaktus ieliku arī sadaļā Baltais saraksts.

Šis ieraksts tika publicēts Būvniecība, Sienas ar birkām , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Dalies ar savu viedokli

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.