4 nedēļu progress, nākamo 4 nedēļu plāns

IMG_4233

Šodien ir tieši 4 nedēļas kopš sākti būvdarbi. Pret iedomāto sākotnējo plānu atpalieku par ~ 10 dienām, bet pamatā tas ir saistīts ar to ka pārāk optimistiki biju iedomājies darbus ar grunts aizvietošanu (bija doma visu izdarīt 2 darbadienu laikā, bet iestājās PI koeficents un viss kopā aizņēma 6 dienas). Arī pamatu žūšanas laiku biju piemirsis, bet nu tā kā uz ielas visu nedēļu bija +32 grādi, tad tāpat celtniekus uz objektu pat ar mietu neiedzīsi 🙂

Nu pamati 7 dienas nostāvējuši visu laiku būdami mitrumā. Tā kā esmu drošs ka betons uzņems vismaz 75% no savas deklarētās stiprības.

Lai būtu kontrole priekš sevis nākamajām 4 nedēļām, tad plāns ir sekojošs:

33.nedēļa – ārējā pamatu siltinājuma līmēšana un pamatu aizbēršana, horizontālā hidroizolācija. Materiāli pasūtīti, pirmdien būs objektā, pa diviem vakariem domāju ka tikšu galā ar siltinājumu atstājot nedēļas beigas puišiem zemes darbiem. No ārpuses pamatus plānoju aizbērt sākumā zemes līmenī, lai būtu ērti ierīkot pa perimetru lietus kanalizāciju, pārējo aizbēršanu veikšu pēc tam kopā ar planēšanas darbiem.

34.nedēļa – bloku piegāde un mūrēšanas darbi. Mūrnieks itkā aizrunāts un ar 18.datumu sākam darbus. Solīja visu apjomu 60m3 iekļauties 3nedēļās (ar visu rezervi)

35.nedēļa – mūrēšanas darbi, logu pārsedzes. Pasūtīt koka kopnes, izmērus pasūtījumam jāprecizē kad nesošās sienas ir jau tikušas pāri pusei. Vienoties par kokmateriālu un jumta materiālu piegādi, lai neiestājas dīkstāve uz jumta darbiem.

36.nedēļa – monolītā josla, mansarda daļas mūrēšana. Izlēmu un ar konstruktoru saskaņoju ka monolītā josla tiek veidota no U blokiem ar atbilstošu armatūru. Tādējādi samazinot gan betonēšanas darbu apjomu gan izvairoties no veidņu montāžas pa visu mājas perimetru, tāpēc plānoju iekļauties 1 nedēļā

37.nedēļa – mūrlatas izveide, koka kopņu piegāde. Piegādi būtu jāveic no transporta pa tiešo uz pārseguma, tālāk kopnes pa vietām var izvietot ar rokām, jo vienas kopnes svars ir līdz 80kg.

Vēl kautkur starp šiem darbiem jāiespiež āra kanalizācijas, ūdensvada un elektrības pievada izbūve un tai sekojoša teritorijas uzbēršana un līdzināšana.

Lai paātrinātu darbus un nebūtu jāgaida uz betonētājiem plānoju pārsedžu  un monolītās joslas armatūras karkasu siet pats, tādējādi mūrētājiem atliks ievietot gatavus armatūras elementus U-blokos un ieliet betonu.

P.S. Lielākie riski nākamajā nedēļām – lietus, celtnieks uzmet.

Šis ieraksts tika publicēts Pārdomas ar birkām . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

3 Responses to 4 nedēļu progress, nākamo 4 nedēļu plāns

  1. Atbalsojums: baltais runcis Latvijas blogāres apskats #10 (04.08.-10.08). | baltais runcis

Dalies ar savu viedokli

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.