Saskaņots būvprojekts

Šonedēļ izdarīti mazi bet svarīgi darbi – dabūts saskaņojums būvprojektam (nācās piestaigāt uz domi, lai ātrāk viss process notiek, kā arī piemēram izskaidrot svarīgiem speciālistiem, ka skaņojumi ūdensvada izbūvei no kaimiņa nav jāsaņem, jo pagasts pats jau ziemā šo ūdensvadu ir ieracis.
Tāpat nācās labot paskaidrojošo rakstu, jo redz ģenplānā izsmeļamās bedres būvtilpums norādīts 8m3, bet paskaidrojošā rakstā arhitekte bija ierakstījusi 2x6m3. Bez šī nu nekādi nevarot saskaņot projektu 🙂
Viens no man neizprotamiem uzdevumiem – dabūt saskaņojumu no kaimiņa par elektrības kabeļa ievilkšanu no ceļa vienas puses uz otru – pamatojums skaņojuma nepieciešamībai – zeme zem ceļa ir servitūts un pieder uz pusēm man ar kaimiņu, tad nu arī jāprasa no kaimiņa atļauja, citādi redz nesaskaņo. Tas nekas ka viss notiek sarkano līniju robežās.
Vēl piesējās ka topogrāfija esot veca, jo redz pirmais skaņojums uz topogrāfijas ir 14.06.2013 un ir pagājis vairāk kā gads. Izdevās atspēkot šo “problēmu” norādot ka VZD pēdējais skaņojums ir 20.07.2013, kad arī saņēmu topogrāfiju uz rokām, tātad man vēl ir 2 nedēļas laika lai topogrāfija skaitītos derīga.

Bet nu nav ko par problēmām, labāk par patīkamo. Nopirku civiltiesisko apdrošināšanu – 51.10 EUR uz 2 gadiem (IF apdrošināšana), būvdarbu žurnālu – būvējot pašu spēkiem neprasa, bet izmantošu pats priekš sevis; aizpildīju būvatļaujas pieprasījuma aktu un saistību apliecinājumu un iesniedzu to visu būvvaldē. Piektdien būšot no rīta iknedēļas sēde un dabūšu būvatļauju. Līdz tam gan piekodināja neko vairāk par kartupeļu dobi nerakt 😀

P.S. Ja ejat uz būvvaldi konsultēties kādos jautājumos, kur var izlemt par labu vai pa sliktu jums, tad labāk prasiet skaidrojumu rakstiski, citādi pastāv risks ka amatpersonas aizmirst ko pašas skaidrojušas pus gadu atpakaļ un nākas pavadīt pusi dienas atgādinot par sarunu un kāds tad bija toreiz skaidrojums.

Šis ieraksts tika publicēts Projektēšana ar birkām , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Dalies ar savu viedokli

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.