Signalizācija paša spēkiem – viegli un uzskatāmi

Pirmo reizi par signalizāciju iedomājos vēl 7 gadus atpakaļ veicot dzīvokļa kapitālo remontu. Toreiz visa padarīšana beidzās ar signalizācijas vadu izvikšanu telpās un metāla kastes montāžu. Izdzirdot, ka apsardzes firma prasa ap 250Ls par devējiem, pulti un raidītāju kā arī 12Ls/mēnesī abonēšanu tālāk tā arī neko neizdarīju.

Nesen youtube plašumos uzdūros uz vienkāršu un vizuāli uztveramu video, kurā tiek soli pa solim izstāstīts kā veikt signalizācijas montāžu. Apskatot tālāk šā brīža vietējo veikalu un ķīniešu piedāvājumus tapa skaidrs, ka pat ar 100eur ir iespējams salasīt komplektu, kas nodrošinās nelūgtu viesu iztraucēšanu, savukārt piemaksājot vēl 80-100eur var dabūt arī ziņu sūtīšanu uz telefonu caur SMS.

Šobrīd kasu pakausi un domāju par to ka laikam tomēr būs jāuzliek signalizācija, ja ne drošībai tad vismaz vispārējai izglītošanai un jaunu iemaņu apgūšanai. Tad nu skatāmies video un domājam vai ir vēlme ar ko šādu paspēlēties vai nav arī pašiem 🙂

Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts Projektēšana ar birkām . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

5 Responses to Signalizācija paša spēkiem – viegli un uzskatāmi

 1. agris saka:

  man laukos ir apmēram šāds http://www.ebay.co.uk/itm/LCD-SECURITY-WIRELESS-GSM-AUTODIAL-HOME-HOUSE-OFFICE-BURGLAR-INTRUDER-FIRE-ALARM-/121326562513?pt=UK_Burglar_Alarms&hash=item1c3fa06cd1

  strādā +- ok
  man patīk, ka nav vadi jāvelk.
  Uz ziemau sensoriem bačas jānomaina.

  papildus es uzliku dažas šāda tipa http://www.ebay.co.uk/itm/Foscam-FI8918W-IP-Camera-Internal-CCTV-Home-Monitor-Remote-Security-WiFi-White-/111327462029?pt=UK_CCTV&hash=item19eba2428d kameras, lai var redzēt, kas notike, kad atnāk sms (lai nav jāskrien, ja peles iedarbona).

  Like

 2. xxx2 saka:

  Nu ja gribi problēmas – lētās kīniešu signalizācijas ir pareizākais ceļš kā tā iegūt. Esmu pētījis. Problēma ar nekorektu kustības sensoru darbību. Vai nu reaģē uz katru sīkāko kustību (kaķis, puniņš pie loga, vispār mistisks iemesls) vai nereaģē vispār.
  Signalizācija vai nu jāliek kvalitatīva vai nav vispār jāmāžojas!

  Like

  • Janis saka:

   nestāsti pasakas! Ļoti labi strādā ķīniešu signalizācija :)) Tā kā nevajag maldināt citus lai par milzīgu naudu pirktu to pašu GSM signalizāciju, piemēram no tevis!

   Like

 3. Ernests saka:

  DSC un Paradox manuprāt nav nemaz tik sliktas, tas pats G4S mums kantorī uzlicis DSC signalizāciju.
  savukārt tā kā vajag tikai 2 kustības sensorus tad var atļauties arī paradox dg75

  Like

 4. Janis saka:

  Nopirku līdzīgu tikai mazākā kastītē, arī sūta īsziņas un zvana ja ir trauksme, ļoti laba manta, iegādājos šeit: http://voltec.lv

  Like

Dalies ar savu viedokli

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.